All-on-four-tedavisi

All On Four Uygulaması ile İmplant Tedavisi

All On Four İmplant Tedavisi Nedir?

All on Four tedavisi, yalnızca dört implant kullanarak üstte veya altta tam bir diş kemeri sağlayan bir diş implantı prosedürüdür. 

All On Four Tedavisi nasıl gerçekleşir?

All on Four tedavisi, tam bir diş kemerini desteklemek için çene kemiğine stratejik olarak yerleştirilmiş dört diş implantı kullanılarak gerçekleştirilir. İmplantlar, maksimum stabilite ve destek sağlamak için uygun bir açıyla yerleştirilir. 

All On Four İmplant Tedavisinin faydaları nelerdir?

All on Four Tedavisi, hastalara aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar:

  • Hızlı ve etkili bir tedavi yöntemidir. Hastalar sadece bir gün içinde tam bir diş seti ile tedavisini gerçekleştirebilir. Bu da birden fazla ameliyat ihtiyacını ve uzun iyileşme sürelerini ortadan kaldırır.
  • Başarı oranı oldukça oldukça yüksektir.
  • Uygun maliyetlidir. All on Four Tedavisi, diş başına bir implant yerine All on four tedavisinde dört implant gerçekleştiğinden, geleneksel implant tekniklerinden daha uygun maliyetlidir.
  • İyileştirilmiş ağız sağlığı : All on Four Tedavisi, temizlenmesi ve bakımı kolay kalıcı bir diş seti sağlayarak hastanın ağız sağlığını iyileştirebilir.
  • Gelişmiş özgüven: Tam bir diş seti ile hastalar sosyal durumlarda daha güvenli ve rahat hissedebilirler.
  • Konuşma ve yemek yeme fonksiyonlarında ciddi bir iyileşme sağlar

İlgili link: https://smileizmir.com/implant-sonrasi-yasanan-agri-nedenleri/

All On Four İmplant Tedavisi kimlere yapılabilir?

All on Four Tedavisi, dişlerinin çoğunu veya tamamını kaybetmiş, kalıcı ve etkili bir çözüm isteyen hastalar için uygun bir tedavi yöntemidir. Hastalar sağlıklı diş etlerine ve implantları destekleyecek yeterli çene kemiği yoğunluğuna sahip olmalıdır. 

Farklı bir hastalığı olan hastalar All On Four tedavi yöntemine uygun olup olmadığını diş hekimlerine danışmalı ve detaylı bilgi almalıdır. Aşağıdaki formu doldurup detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim formunun iletilebilmesi için kullanılan programların sunucusu yurt dışında olması nedeniyle verilerinizin yurt dışına aktarımını gerektirdiği için sizden bu konuyla ilgili açık rızanızı talep ediyoruz. Bu kapsamda kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metninden ulaşabilirsiniz
Dr. Dt. Seyfi KELEBEK
Dr. Dt. Seyfi KELEBEK