Doktor-Büşra-Korkmaz

Dr. Dt. Büşra Korkmaz

SMİLE İZMİR – Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

 

1994 yılında doğdu, ilköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olarak aynı sene Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı.

 

1994 yılında doğdu, ilköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olarak aynı sene Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı. 2022 yılında ‘Endodontide Kullanılan Farklı Biyomateryallerin Radyoopasitelerinin Karşılaştırılması’ konu başlıklı doktorasını tamamlayarak endodonti alanında doktor ünvanını aldı.

 

Diş hekimliği fakültesinden mezun olduğundan beri özel sektörde çalışmakta olan Büşra Korkmaz şimdiki meslek hayatına Özel Smile İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde devam etmektedir. Mesleki ilgi alanları kanal tedavisi yenileme, kök ucu açık dişlerin tedavisi, endodontik cerrahi, büyük lezyonlu dişlerde kanal tedavisi, estetik dolgu ve beyazlatma tedavileridir.

Randevu Alın

İletişim formunun iletilebilmesi için kullanılan programların sunucusu yurt dışında olması nedeniyle verilerinizin yurt dışına aktarımını gerektirdiği için sizden bu konuyla ilgili açık rızanızı talep ediyoruz. Bu kapsamda kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metninden ulaşabilirsiniz